f

Методичний посібник з пошуку пансіонату для літніх людей.

Як же це зробити в Україні? Як правильно це зробити? Як не помилитися?

1. Спілкування зі знайомими. Не потрібно соромитися своїх вчинків і рішень. Якщо Ви знаєте, що для Вас і вашого близького краще рішення - це пансіонат, що Ви не зможете самостійно надати йому належний догляд і турботу, розумієте, що краще довірити це професіоналам, тоді і соромитися свого рішення не варто. Можна відкрито запитати у знайомих або у колег по роботі, можливо хтось з них вже звертався за такою допомогою і зможе порекомендувати Вам куди звернутися, або хоча б куди НЕ звертатися.

2. Пошук в інтернеті. При пошуку в інтернеті теж важливо знати свої нюанси. Для початку потрібно переглянути сайти на першій сторінці пошуковика, ми зараз говоримо і про рекламні сайти, але більше довіри повинні викликати не односторінкові рекламні сайти (такі сайти робляться за 1- 3 дні, без особливих витрат зусиль, а якщо люди не можуть витратити час і зусилля на створення якісного контенту - то навряд вони зможуть надати якісні послуги), а повноцінні сайти, з достатньою кількістю інформації про пансіонат, послуги, відгуками і статтями. Ще важливою відмінністю є наявність на сайті достовірної інформації про місцезнаходження пансіонату (а не адресу мнимого офісу). Ще, звичайно, фото. Справжні фото умов пансіонату, а не фотографії щасливих американських пенсіонерів і диво умов проживання, як в готелі Хілтон.

3. Телефонний дзвінок. При розмові зі співробітником пансіонату, в телефонному режимі, вже стає зрозуміло - чи та це установа, куди Вам захочеться поселити свого родича. Але, не завжди при розмові все стане зрозумілим, адже можна потрапити в колл - центр, де сидять не ті люди, які працюють з людьми, а звичайні менеджери з продажу, які просто гарно розмовляють. Тому домовляємося про перегляд пансіонату.

4. Перегляд. Найважливіший етап у виборі пансіонату. На цьому етапі доведеться покладатися на суб'єктивні відчуття. Важливо побачити: чи такі умови, як на фото з сайту; хто буде доглядати за Вашим родичем; чи не змінилася ціна на кілька тисяч гривень після телефонної консультації (а так буває). Дивимося на умови, адаптованість пансіонату під потреби літніх людей. І на поведінку співробітників пансіонату або директора. На те як ця людина проводить перегляд, як і що показує. Ще потрібно звернути увагу на те - чи потрібно попереджати за годину - два при візиті до свого родича. Якщо потрібно - це має насторожити.

Запам'ятайте. Потрібно звертати увагу на ставлення персоналу, директора, адміністратора до вже мешкаючих в пансіонаті людей. Адже важливіше комфорт постояльців, ніж демонстрація Вам пансіонату, тому що таким же чином будуть показувати умови іншим клієнтам, коли Ваш родич буде жити в ньому.

Подивилися, поспілкувалися, подумали, вирішили і сміливо поселяєтеся. Бажаємо Вам успіху в пошуку кращого для Вас пансіонату!