f

Будинок престарілих з належним доглядом за літніми людьми, в якому абсолютно всі постояльці доглянуті, ситно нагодовані, де немає неприємних запахів і заспокійливих уколів (щоб постоялець не заважав) - не може коштувати дешево. Зарплата персоналу, оплата послуг лікарів, правильне харчування, оплата комунальних послуг, догляд за територією та сплата податків - все це має свою ціну.

Вартість перебування постояльця в нашому приватному пансіонаті для людей похилого віку становить - від 8000 грн, і формується в залежності від стану здоров'я постояльця, і від обраних умов проживання. Догляд і турботу отримують ВСІ постояльці в достатній мірі. У той же час наш приватний будинок престарілих для постояльців, яким потрібен особливий догляд, надає цілодобове спостереження медичним працівником, покращене дієтичне харчування і роботу фахівця з фізичної та психологічної реабілітації.

В ціну включені необхідні послуги: 5 разове харчування, необхідний контроль медичним працівником, гігієнічний догляд, проживання, консультація лікаря по необхідності, прогулянка в супроводі.

1. Номер VIP: 1-місний номер.

Харчування: 5-ти разове покращене харчування. (При необхідності, їжа може подаватися в вигляді пюре), харчування в загальній їдальні або в номері. Допомога в прийомі їжі.

Обладнання, догляд і обслуговування: Комфортний номер, з усім необхідним. Звичайне або функціональне ліжко. LCD телевізор. Гігієнічні процедури. Базові лікувальні процедури. Цілодобове спостереження. Контроль стану здоров'я медичним співробітником. Базові лікувальні процедури. Прийом медикаментів під контролем медичного працівника, за призначенням лікаря. Прогулянки в супроводі. Індивідуальна кнопка виклику співробітника пансіонату.

Ціна: 25000грн

У вартість перебування в пансіонаті для літніх людей і інвалідів не входять медикаменти. Можливе розширення спектру послуг в індивідуальному порядку за домовленістю з адміністрацією пансіонату.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу ціни на послуги приватного будинку престарілих в Києві та Одесі - "Пори року", зателефонуйте за номером телефону: (096) 265-14-42, або заповніть форму зворотного зв'язку, і ми відповімо на всі ваші запитання .