f

Дом престарелых. Уход и забота.

Наш будинок для людей похилого віку - обладнаний пансіонат, розташований в мальовничому місці. Інтер'єр пансіонату розроблений і оформлений таким чином, щоб створити атмосферу великого сімейного будинку, а не клініки, щоб у мешканців не виникало відчуття дискомфорту. Будинок для літніх людей має широкі можливості в наданні послуг для постояльців та членів їх сімей. Фізичні та емоційні потреби людей похилого віку задовольняються за рахунок якості проживання та професійної сестринської допомоги, доповненої щоденною програмою заходів і запланованих візитів лікаря.

Наші дипломи

Ми забезпечуємо високий рівень догляду, до жителів пансіонату відносимося з повагою і гідністю. Ми прагнемо до того, щоб фізичні, психологічні, соціальні та духовні потреби постояльців задовольнялися і підтримувалися в повній мірі. Будинок для літніх людей забезпечує якість сестринського догляду кваліфікованим персоналом, який вміло допомагає задовольнити потреби наших мешканців і бере до уваги їхні особисті симпатії, антипатії та побажання.

Будинок для літніх людей "Пори року":

Надійність. Будьте впевнені, що літня людина в наших стінах не буде обділена увагою, вона буде ситою і завжди в гарному настрої, їй буде комфортно і затишно. Догляд здійснюватимуть професіонали в своїй справі, які точно знають, як допомогти людині похилого віку, і як зробити це правильно.

Індивідуальність. Кожен постоялець в нашому пансіонаті - особистість. Щоб літня людина почувала себе потрібною - ми підтримуємо їх будь-які починання. Підтримуємо в новому хобі, допомагаємо організувати свято в стінах пансіонату.

Професіоналізм. Всі наші співробітники - фахівці у своїй справі - від лікаря до покоївки. Кожен співробітник проходить підготовку, відвідує різноманітні курси і тренінги професійного та особистісного зростання, що дозволяє їм доброзичливо і дбайливо ставитися до кожного постояльця. Ми знаємо, що займаємося своєю справою, і робимо це професійно.

Гостинність. Щоб зробити правильний вибір - відвідайте наш будинок для літніх людей та оцініть умови проживання, познайомтеся і поспілкуйтеся з персоналом, який буде забезпечувати догляд за Вашим близьким. Оцініть атмосферу, що панує в наших стінах.

Ціна. Ми пропонуємо розміщення в 4-х, 3-х, 2-х і 1-о місних номерах. Ціна проживання в будинку для літніх людей для Одеси і Києва складає від 10000 до 20000 грн, в залежності від обраного міста і кількості постояльців в номері.

Повсякденна допомога в будинку для літніх людей.

Будинок для літніх - місце для людей, яким стан здоров'я дозволяє перебувати поза лікарнею, але вимагає додаткового догляду, який вони не можуть отримати вдома. Наш будинок для літніх людей має в своєму штаті нянечок, кваліфікованих медсестер і лікарів, які надають медичну допомогу і реабілітологів, які проводять фізичну реабілітацію. Також нами здійснюється догляд за людьми з серйозними проблемами з пам'яттю, таких як хвороба Альцгеймера, деменція.

Будинок для літніх - місце не тільки для літніх людей, а й для тих, хто потребує цілодобового догляду. Люди, які страждають від важких захворювань, в тому числі: серцево-судинних, захворювань опорно – рухового апарату, захворювань головного мозку. Або відновлюються після серйозної травми, таких як перелом шийки стегна, інсульт, інфаркт – не в змозі піклуватися про себе самі. Люди похилого віку, які потребують більшої допомоги ніж та, яку можна забезпечити вдома, можуть скористатися нашими послугами – ми надаємо широкий спектр послуг для тих, хто хоче підтримувати певний рівень незалежності, але потребує повсякденної підтримки – рівень безпеки, допомога з особистою гігієною і медичний догляд – у нас доступні цілодобово.

Основними послугами будинку для літніх людей «Пори року» є:

Догляд за хворими 24 \ 7;

Допомога з особистою гігієною;

Повноцінне харчування і спеціальні дієти;

Фізична терапія і реабілітація;

Моніторинг стану здоров'я;

Соціально – творча діяльність.

Будинок для людей похилого віку "Пори року" піклується про атмосферу в своїх стінах. Ми вважаємо, що участь рідних в підтримці хворого є надзвичайно важливою і прагнемо працювати в тісному контакті з членами родини, щоб підтримувати максимально можливий рівень допомоги та підтримки.

Пансіонат в Києві: Софіївська Борщагівка, вул. Каштанова, 64

Пансіонат в Києві: Вишгород, вул. Шолуденка

Якщо ви шукаєте турботливу, сімейну обстановку для вашого літнього родича, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами:

(096) 265-14-42.