f

Конфіденційність персональних даних - обов'язкове для дотримання Оператором або іншим, який отримав доступ до персональних даних, особою вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншого законного підстави.

Адміністрація сайту http://dom-zabot.com.ua з повагою ставиться до прав відвідувачів Сайту. Ми визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого сайту.

Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

Відвідуючи Сайт, Ви повністю погоджуєтеся з цією політикою збереження конфіденційності.

Основні положення нашої політики конфіденційності формулюються наступним чином:

Ми не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам.

Ми не передаємо Вашу контактну інформацію без Вашої згоди.

Ви самостійно визначаєте обсяг персональної інформації, що розкривається.

Зібрана інформація

Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту.

Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форми зворотного зв'язку на Сайті будинку престарілих і включають в себе наступну інформацію:

Прізвище, ім'я Користувача.

Вік Користувача.

Контактний телефон Користувача.

Адреса електронної пошти (e-mail).

Місце проживання Користувача.

Використання отриманої інформації

Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:

Ідентифікації Користувача, що скористався формою зворотного зв'язку на сайті, для отримання консультації або публікації відгуку.

Налагодження з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту, надання послуг, обробку запитів і заявок від Користувача.

Надання інформації третім особам

Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам, крім випадків, коли це прямо може вимагати законодавство (наприклад, за запитом суду).

Посилання на інші сайти

Сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Ми, в свою чергу, не несемо відповідальності за політику конфіденційності даних сайтів. Ми закликаємо Вас бути обережними, коли Ви залишаєте наш сайт, і уважно читати правила конфіденційності кожного сайту, який збирає персональні дані про користувача.

Заключні положення

Ніякі з заяв, що містяться тут, не означають укладення договору або угоди між Власником Сайту і Користувачем, що надає персональну інформацію. Політика конфіденційності лише інформує Вас про підходи Сайту до роботи з персональними даними.