f

1. Щирість і чесність.

Ми чесно говоримо про те, що ми думаємо, що ми можемо зробити і про те, чого не можемо. Ми не вигадуємо на ходу нові послуги для того, щоб отримати якомога більше грошей. Якщо ми плануємо ввести нову послугу, ми ретельно обмірковуємо і опрацьовуємо стратегію її впровадження. Ми не вигадуємо нові статті витрат для наших клієнтів, навпаки, ми намагаємося мінімізувати їхні витрати - взявши гроші лише за те, що купив клієнт.

2. Додаткові платежі.

Ми не беремо грошей за спілкування з постояльцями, прогулянки, увагу, тепло, любов, яку наш персонал може дарувати постояльцям і клієнтам. Клієнтами оплачується тільки час людей, їх робота і товари, необхідні постояльцям. Оплатою клієнтів забезпечується життєдіяльність пансіонату, підтримання його в чистоті, теплі і справному стані всіх елементів і систем. Ми не прагнемо взяти якомога більше грошей з клієнтів, у нас немає додаткових платежів. У нас Ви платите тільки за ті послуги, які отримуєте Ви і Ваша близька.

3. Професіоналізм.

Ми вважаємо себе професіоналами нашої справи. Ми вміємо якісно робити свою роботу. Ми маємо профільних фахівців в штаті. Наприклад, реабілітацією займається реабілітолог, перев'язками і видачею медикаментів - медпрацівник, приготуванням їжі - кухар, а якщо говорити про лікарів - то лікарів ми запрошуємо з приватної клініки - профільних лікарів. У нас терапевет не робить призначень замість психіатра чи невропатолога, і навпаки. І спеціалізацію наших співробітників ми можемо підтвердити наявністю ДИПЛОМІВ (а не сертифікатом з одноденного тренінгу). На жаль, ми можемо надавати свої послуги не всім. Є люди, які повинні знаходитися в стаціонарі лікарні або чого гірше - в реанімації, а родичі не завжди адекватно оцінюють ситуацію, і хочуть поселити їх в пансіонат. Так ось, ми той пансіонат, який не може брати на себе таку відповідальність, і не може забезпечити належний догляд таким людям, адже їм потрібна серйозна медична допомога. Наша думка така: жоден пансіонат не може забезпечити належний догляд таким людям - просто не всі можуть залишатися професіоналами і чесно в цьому зізнатися. Ну і не всі хочуть втрачати клієнтів, хоча фізично не можуть йому допомогти.

4. Відкритість.

Якщо ми говоримо про те, що у нас працюють фахівці і які саме - ми без сорому і фальші надамо клієнтам документи, що підтверджують заявлену спеціалізацію співробітника. Мало того, дипломи наших співробітників Ви можете побачити прямо на стіні при вході в пансіонат.

5. Відповідність.

Послуги та умови проживання, описані на сайті, відповідають дійсності. Фото пансіонату в галереї сайту - це не просто гарні картинки, це реальні фотографії нашого пансіонату і умов.

6. Комфорт.

У нашому пансіонаті все зроблено не просто красиво, а підготовлено для потреб людей з обмеженими можливостями, для їх комфорту і безпеки (наскільки це можливо і необхідно в даний момент).

7. Колектив.

Про спеціалізацію персоналу ми вже сказали, а про кількість забули. Так - ось персоналу пансіонату «Пори року» завжди досить для надання якісних послуг, догляду та уваги всім постояльцям. У нас є і чоловічий і жіночий персонал. Тому і співрозмовник знайдеться для кожного. Наш дружний колектив, насправді вважає цю роботу своїм покликанням. Слухаючи відгуки та думки людей про іншиі пансіонати і про нас, ми з упевненістю можемо сказати: «Від більшості пансіонатів ми відрізняємося!».