f

В рамках боротьби з SARS - CoV - 2 нами було введено повний карантин. Переживаючи за життя і здоров'я наших клієнтів, ми повністю закрили наші пансіонати з 11.03.20 по 11.06.20, від відвідувань гостями, переглядів, поселень клієнтів. Обслуговуючий персонал проживав в пансіонаті, в ізоляції, не виходячи за межі установи. Для того щоб не наражати на небезпеку ні себе ні наших клієнтів.

Продукти харчування доставляв керівник пансіонату. Все, що вносилося в дім (продукти харчування, побутові товари, посилки від родичів наших клієнтів) оброблялося, провітрювалося на вулиці і милось безпосередньо при внесенні в будинок.

Нам, нашим постояльцям, їх родичам, які були позбавлені можливості відвідувати своїх близьких, було важко.

Тепер, з урахуванням чергового етапу зняття обмежень в країні, ми знімаємо деякі обмеження і в наших пансінатах. Знімаються вони не повністю. Як довго будуть діяти нові обмеження - сказати складно. Ми будемо сповіщати наших клієнтів про нові зміни.

Виходячи з карантину та повної ізоляції, пансіонат для людей похилого віку «Пори Року» вводить такі обмеження:

  1. 1. Для всіх: вхід в пансіонат тільки після вимірювання температури тіла, в масках, бахилах, обробка рук антисептиком (мінімум 30 мл).
  2. 2. Відвідування постояльців родичами: по одній людині і одночасно тільки до одного постояльця, тільки після попередження заздалегідь. Щоб ми могли підготуватися до візиту гостей і не створювати чергу біля пансіонату. Впускати гостей, більше ніж до одного клієнта одночасно, заборонено.
  3. 3. Відвідини клієнтів, які можуть пересуватися самостійно або в кріслі - каталці, в теплі пори року, відбуваються на вулиці, із застосуванням всіх запобіжних заходів (для цього у нас є велика і простора тераса).
  4. 4. Гостям пансіонату не рекомендується використовувати вбиральні кімнати в пансіонаті, щоб обмежити контакти з поверхнями.
  5. 5. По завершенню відвідування, персонал обробляє поверхні, з якими міг контактувати гість, і провітрює приміщення. Тільки після цього впускають наступного гостя.
  6. 6. При перегляді пансіонату: в будинок входить тільки одна людина. Після вимірювання температури тіла, в масці, бахилах, з обробкою рук антисептиком. З обмеженням пересувань по дому, обмеженням дотиків до поверхонь. Гостям заборонено використовувати вбиральні кімнати. Після перегляду обробляються всі поверхні і провітрюється будинок.
  7. 7. Для поселення в пансіонат, крім медичної карти, флюорографії, виписки з лікарні, потрібна довідка від особистого сімейного лікаря про відсутність симптомів ГРВІ.
  8. 8. При поселенні нового постояльця. На нього чекає 2х тижнева обсервація. Для нього буде виділена окрема кімната. При контакті з ним персонал буде використовувати всі потрібні методи і засоби індивідуального захисту. Проводитиметься щоденний скринінг температури тіла і насиченості крові киснем. Після проходження двотижневої обсервації буде проведено сертифікований в Україні експрес - тест.