f

Имя
Яких постояльців ви приймаєте?
Ми приймаємо людей, котрі потребують додатковий догляд, допомогу в побутових справах, або потребують реабілітації після інсульту, інфаркту, травм опорно-рухового апарату.
house2
На жаль, ми не приймаємо важко хворих, хворих в стадіях загострення хронічних захворювань (які потребують стаціонарного лікування), термінальних хворих, з відкритими ранами, трофічними виразками і людей з онкологічними захворюваннями. Ми тверезо оцінюємо свої можливості і не приймаємо таких хворих не через особисті примхи, а з усвідомленням того, що ми не зможемо надати їм належну допомогу. 
house1
Попередню інформацію про те, чи зможемо ми прийняти людину в наш пансіонат, Ви можете дізнатись за телефоном (096) 265-14-42.
house2
Имя
Як відбувається поселення в пансіонат?
Насамперед ми з Вами домовляємося про зустріч, про Ваш візит в пансіонат, щоб ви оцінили умови проживання, поспілкувалися з людьми, які будуть доглядати Вашого родича.
house1
При перегляді пансіонату ми детальніше поспілкуємося про особливості Вашого близького і розповімо про нюанси нашої роботи. Розповімо, що треба мати з собою при поселенні в пансіонат (на сайті є список необхідних речей але він загальний, і у Вашому випадку може знадобитися щось додаткове, або навпаки, чогось з цього списку брати не треба), щоб Ваш родич почував себе комфортно.
house2
Имя
Коли можна приїжджати?
У будь-який день, але при попередній домовленості, щоб ми могли приділити Вам належну увагу, не залишивши без уваги постояльців, оскільки першочерговим завданням для нас є створення комфорту для тих постояльців, що вже живуть у нас. У нас є заплановані заходи, візити лікарів, уранішній і вечірній туалет, прогулянки, ін. Тому усім буде комфортніше, якщо домовлятися про візит заздалегідь.
house2
Имя
Добре. Так це виходить, що якщо ми оселимося у Вас, ми повинні попереджати заздалегідь, якщо захочемо відвідати свого родича?
Після того, як Ви поселили свого близького у нас - і Ви і Ваш родич стали нашими клієнтами. А як ми говорили раніше, головне - комфорт наших реальних клієнтів. Тому, якщо Ви захочете приїхати без попередження, просто так, або для того, щоб нас перевірити - ласкаво просимо.
house2
Єдине, візити заборонені в нічний час, адже наші постояльці відпочивають.
house2
Имя
Чому із стількох варіантів варто вибрати саме ваш будинок для людей похилого віку?
Ми не можемо наполягати на поселенні саме до нас, не можемо сказати, що ми самий кращий пансіонат у світі, з самими кращими умовами (адже це відносно). І не поливатимемо брудом конкурентів. Свої думки із цього приводу ми виклали в пункті "Ключова компетенція". Ми усього лише намагаємося зробити свою роботу якісно і професійно, орієнтуючись на потреби і особливості людей.
house2