f

Коли літнім людям потрібна особлива турбота, ми приходимо на допомогу. Не дивно, що в таких пансіонатах як наш, багато хто з відвідувачів бачиться зі своїми престарілими рідними частіше, залишаючись в хорошому настрої. Адже відтепер час, проведений разом, не зайнятий побутовими клопотами і немає приводу для життєвих конфліктів. Ми робимо все, щоб ви залишалися однією сім'єю.

Наша Спеціалізація - стаціонарний догляд за людьми похилого віку 24 години на добу

УМОВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО

У пансіонаті все продумано для зручності людей похилого віку і тих, хто їм допомагає. Затишні кімнати обладнаніфункціональними ліжками, санвузли - поручнями та спеціальними протиковзними килимами.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: ПОВНИЙ СТАЦІОНАРНИЙ ДОГЛЯД

Наша сильна сторона - повний догляд 24 години на добу, в тому числі при малорухомості, деменції, хворобі Альцгеймера.

КРАЩИЙ ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД

Ми постійно удосконалюємось та впроваджуємо набутий досвід в «Порах року». Серед наших експертів і радників - один з засновників системи соціального догляду за літніми людьми в Україні.

АКТИВНЕ ЖИТТЯ

Навіть ті, кому складно самостійно пересуватися, в нашому будинку для літніх людей живуть повноцінним життям: спілкуються, гуляють на свіжому повітрі, беруть участь в заняттях з арттерапії завдяки турботливому персоналу пансіоната.

СПІЛКУВАННЯ І ДОЗВІЛЛЯ

Людям у віці часто не вистачає спілкування, в пансіонаті ж завжди є з ким поговорити. Співробітники допомагають не нудьгувати. Тут звучить музика, показують кіно, проводяться спеціальні заняття: арт-терапія, гімнастика для тіла, і для розуму. Особливу увагу приділяємо вправам для підопічних з хворобою Альцгеймера і деменції.

ЗУСТРІЧАЙТЕСЯ ЧАСТІШЕ

Ми знаходимося близько, завжди раді гостям, в нашому Будинку просторо і є де поспілкуватися і погуляти з рідними.