Приватний будинок для людей похилого віку пропонує послуги з відновлювального догляду за хворими та людьми похилого віку. Ми розробили комплекс заходів, які допоможуть відновитися людям, які перенесли травму, хворобу, ісульт, операцію, здобути навички самообслуговування, максимально можливі в кожній конкретній ситуації. А родичам - зняти з себе навантаження по догляду за лежачим хворим.

У чому суть методики?

За пацієнтом доглядає спеціальна доглядальниця-тренер. На відміну від звичайної помічниці, яка виконує всі побутові маніпуляції, доглядальниця-тренер мотивує пацієнта робити це самостійно. Вона використовує:

  • прийоми з психології та педагогіки;
    лікувальні вправи.

І, власне, заохочує його вчитися жити заново. При цьому ретельно стежачи за станом його здоров'я і контролюючи навантаження.

Відновлювальний догляд для літніх людей

Методика підходить і для літніх людей, які страждають хронічними хворобами:

  • артритом;
    ревматизмом;
    остеохондрозом;
    неврології і т.д.

Відновлювальний догляд допоможе їм не злягти, поступово зупинити хід хвороби і повернути втрачені навички. Він вбереже від «падіння духом» і деградації, дозволить жити повноцінним життям, не обтяжуючи родичів.

Безумовно, позитивний результат неможливий без зусиль з боку близьких. Ми допоможемо вам заново налагодити контакт з пацієнтом, візьмемо на себе всі турботи по відновленню. Від вас же буде потрібно лише участь і підтримка. І тоді, навіть у найважчих випадках, ми доб'ємося позитивного результату настільки, наскільки це можливо.