f

Сама думка про будинок для людей похилого віку може викликати в уяві образи людей, що проживають в смороді та ізоляції, але багато приватних будинків престарілих добре організовані; жителі заводять друзів, беруть участь у заходах, займаються спортом, їдять пристойну їжу і до них добре ставляться. Приватні будинки престарілих неоціненні, якщо ваші батьки потребують більшого догляду, терапії або нагляду, ніж це можливо організувати вдома; коли члени сім'ї не можуть впоратися з фізичними та емоційними потребами немічної людини; і коли проживання в будь-якому іншому місці не є варіантом через серйозність інвалідності або поведінки ваших батьків.

Більшість будинків престарілих пропонують базову медичну допомогу і цілодобове спостереження медсестер на додаток до харчування, пральні, особистого догляду, консультацій, відпочинку, соціальних послуг, реабілітаційних програм, а також лабораторних послуг. У деяких є відділення «догляду за пам'яттю» для людей з деменцією, а інші надають «медичну допомогу» - спеціальні крила або поверхи, де надається допомога на рівні лікарень. Установи зазвичай знаходяться в приватній власності, керуються некомерційними, релігійними чи громадськими організаціями.

Якщо переїзд в будинок для людей похилого віку явно на горизонті, не відкладайте. Багато з кращих будинків престарілих мають списки очікування, і може пройти багато місяців, перш ніж кімната стане доступною. І, нарешті, якщо у рідної людини слабоумство, найкраще почати цей процес, поки він ще може брати участь в обговореннях і зуміє пристосуватися до нового оточення.