f

Ви сподівалися, що цього ніколи не станеться. Може бути, ви навіть пообіцяли собі або своїм батькам, що цього ніколи не станеться. Але в якийсь момент - часто після величезних зусиль, спрямованих на те, щоб уникнути цього, і болісних днів журби і провини - стає ясно, що вам потрібно перевести батьків до будинку престарілих.

Це жахливе рішення. Але в багатьох випадках це кращий варіант. Так, є страшилки, але є і історії успіху. Хороший будинок для людей похилого віку може забезпечити рівень обслуговування, спостереження, спілкування і активності, який часто неможливий вдома. І якщо ви з труднощами переживаєте кожен день, найкраще зробити це до того, як ви витратите всі сили.

img 9780 1

Близько 40 відсотків людей старше 65 років проводять хоча б деякий час в будинку для літніх людей. Більшість з них залишаються тут всього на кілька місяців, відновлюючись після травми або хвороби. Деякі з них є постійними жителями.

Ви жодним чином не кидаєте своїх батьків. Фактично, навіть якщо переїзд в будинок для престарілих повинен позбавити вас від повсякденних турбот, пов'язаних з їх доглядом, ваша робота ще далека від завершення. Ваша участь, а також участь інших членів сім'ї та друзів життєво важливо для успіху цього кроку.

Вашим батькам потрібен хтось, хто буде стежити за їх доглядом і діяти від їх імені. Їм потрібен хтось, хто буде регулярно розмовляти з співробітниками пансіонату і говорити, коли щось не так. І, звичайно, зараз їм більше, ніж будь-коли, потрібна ваша підтримка, ваша любов і тепло.

Печаль може бути неминучою, але позбудьтеся від почуття провини. Ви робите все, що в ваших силах.