f

Кваліфікована доглядальниця візьме на себе побутові турботи: приготування їжі, прибирання, прання і поповнення запасів. Вона організовує цікаве дозвілля, виведе підопічного на прогулянку і завжди обговорить з ним улюблений серіал або передачу. Природно, забезпечить весь необхідний медичний догляд: контроль за прийомом медикаментів, масаж, фізкультуру та інші процедури.

Так, самостійно знайти подібного професіонала нелегко. І саме вірне рішення в цьому випадку - звернутися в перевірене агентство по догляду за людьми похилого віку та людьми з інвалідністю.

Кваліфіковані й досвідчені доглядальниці від агентств

Агенство по догляду за людьми похилого віку підбере професійну доглядальницю, яка буде повністю відповідати висунутим вимогам. В їх основі - тільки досвідчені співробітниці з профільною освітою і підготовкою. Вони грамотно і тактовно доглядають за:

  • літніми людьми;
  • хворими Альцгеймером, Паркінсоном і деменцією;
  • лежачими хворими.

У родичів, яким потрібна допомога в догляді за літньою людиною є кілька варіантів: замовити послугу підбору доглядальниці для літньої людини, або звернутися до приватного будинку престарілих, зв'язавшись з нами за телефонами: (096) 265-14-42 (073) 063-54 -58