f

Часто літні люди не потребують постійного кваліфікованого спостереженні, але вимагають періодичної допомоги і турботи. Вони цілком можуть проживати окремо від дітей і онуків, але відчувати потребу в допомозі з:

  • побутовими справами;
  • виходом на прогулянку;
  • відвідуванням магазинів і поліклінік.

А ще, просто сумувати за компанією і цікавим спілкуванням. У такому випадку їм підійдуть послуги доглядальниці-компаньйона.

Що входить в коло обов'язків доглядальниці-компаньйона:

► Контроль за станом здоров'я підопічних. Доглядальниця міряє тиск, стежить за рівнем цукру в крові, контролює прийом ліків. При необхідності, записує на прийом до лікаря і супроводжує в поліклініку.

► Допомога в побуті. Доглядальниця приготує або розігріє їжу для вашого родича, помиє посуд. Вона буде уважно стежити за кліматом в приміщенні, провітрить його або нагріє під час своїх відвідин, винесе сміття.

► Організація дозвілля. Доглядальниця виконує не тільки свої прямі функції, але і є компаньйоном літньої людини. Вона забезпечить емоційну підтримку, поговорить і вислухає підопічного, візьме активну участь в його улюбленому хобі (читання, спів, малювання або догляд за квітами).

Більш того, доглядальниця цілком може забезпечити гідний догляд за хворим на деменцію в початковій стадії. Такі люди ще не повністю залежать від сторонньої допомоги, можуть самостійно себе обслуговувати, але потребуватимуть періодичного контролю і уваги.

Звернення до доглядальниці - це одне з оптимальних рішень для всієї родини, в якій є літня людина, що потребує турботи. Послуги доглядальниці-компаньйона допоможуть дітям і онукам зняти з себе частину турбот, звільнити більше часу на особисте життя. А літня людина отримає весь необхідний кваліфікований догляд і тепле людське спілкування, яке так необхідне йому в поважні роки.