f

Людина старіє з перших хвилин життя і живе, щоб одного разу покинути цей світ. За цей час у кожної людини були в житті моменти, коли її не покидало відчуття, що щось не так, коли вона відчувала себе покинутим, позбавленим підтримки. Це може проявлятися по-різному: страх невдачі, життєві проблеми на організмі можуть позначитися розладом травлення, стресом, і навіть депресією. Особливо це може позначитися на здоров'ї і психіці людини похилого віку - депресія, конфлікти і проблеми зі здоров'ям можуть завдати їм психологічні рани. Вони можуть бути менш помітні, ніж руйнування будівлі, але часто оговтатися від емоційного впливу важче, ніж подолати матеріальні втрати.

Психологічна підтримка літніх людей - складова частина загальної підтримки в пансіонатах для престарілих. Вона допомагає літнім людям вилікувати душевні рани, повернути втрачені соціальні зв'язки після будь-якої критичної ситуації. Це допоможе змінити настрій старої людини, додасть їй сил, не дозволить відчувати себе жертвою.

Психологічна підтримка в будинку для літніх людей допоможе впоратися з депресією і відновить нормальне життя. Ранні процеси підтримки та адаптації дозволяють пристарілому впоратися краще з важкою ситуацією. Соціальні зв'язки і спілкування дозволять подолати психологічні проблеми, викликані неприємними подіями, такими як почуття втрати і почуття безпорадності.

Психічне здоров'я є серйозною проблемою в Україні, так як 25 відсотків населення страждають будь-якою формою психічного захворювання. Якщо літня людина має справу з наслідками психічного захворювання - не впадайте у відчай. Більшість проблем психічного здоров'я можна успішно лікувати за допомогою комбінації рецептурних препаратів і психотерапії. У поєднанні з сучасною психотерапією страждаючі на розлади люди можуть вже через кілька тижнів поліпшити свій стан.

Психологічна допомога може надаватися в домашніх умовах, але є ситуації, коли може знадобитися госпіталізація. Вони можуть включати загальний стан здоров'я пацієнта, необхідність проведення аналізів і необхідність цілодобового контролю прийому медикаментів, які можуть бути зроблені тільки в умовах стаціонару лікарні або будинку для людей похилого віку.