f

doglyad za lezacimНа що варто звернути увагу при догляді за людьми похилого віку? В першу чергу слід враховувати вікові зміни, які можуть проявлятися в емоційних перепадах, провалах в пам'яті, зниженні фізичної активності, а так само в супутніх старості вікових захворюваннях.

Наприклад, догляд за людьми похилого віку з цукровим діабетом вимагає уважності і спостереження з боку медичного персоналу. Від своєчасного прийому інсуліну та інших медикаментів, а так само від дотримання режиму харчування, який складається індивідуально, безпосередньо залежить стан літньої людини. Догляд за літніми людьми з переломом шийки стегна вимагає підготовки. Допомогу такій людині повинен надавати тільки висококваліфікований фахівець. Догляд за літніми людьми з переломом шийки стегна в будинку для літніх людей забезпечить відновлення після травми і якісний догляд з боку персоналу.

Догляд за лежачими хворими в домашніх умовах надати на належному рівні неможливо. Фахівці будинку престарілих, а також особиста доглядальниця, надають цілодобову допомогу літнім людям з обмеженими можливостями. Профілактика пролежнів і підтримання чистоти і порядку в особистих апартаментах - це щоденний обов'язок персоналу, яка робить проживання лежачих хворих в будинку для літніх людей максимально комфортним і безпечним.

Догляд за літніми людьми після інсульту або інфаркту так само вимагає тривалої реабілітації для відновлення функцій організму і психіки людини похилого віку. Допомога таким людям в будинку для літніх людей надає команда кваліфікованих фахівців.

Головне завдання співробітників будинку престарілих в Києві - це створення необхідних умов для проживання людей похилого віку з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб, професійна допомога психолога, реабілітолога, особистої доглядальниці, цілодобовий догляд і контроль за станом здоров'я, підтримка і допомога, увага і турбота, які так необхідні людям похилого віку