f

Догляд за лежачим хворим в домашніх умовахВажко хворі люди вимагають цілодобової уваги і професійного догляду. Люди, які не з чуток знають, що таке догляд за лежачими хворими в домашніх умовах, погодяться з тим, що це щоденна праця, яка вимагає фізичної підготовки, спеціальних навичок і умінь, а так само врівноваженого психологічного стану. Спостерігаючи за стражданнями лежачих хворих, родичі готові на все, щоб поліпшити їх стан. Не у кожної людини є можливість скористатися послугами професійної доглядальниці або послугами, які надають будини для престарілих, де догляд за лежачими хворими здійснюють професіонали.

Що потрібно знати про догляд за лежачим хворим в домашніх умовах? В першу чергу лежачим хворим необхідна профілактика пролежнів. Пошкодження шкіри у лежачих обумовлені неправильним доглядом і недотриманням норм гігієни, яку повинні проводити опікуни. Ретельне і дбайливе очищення шкіри має бути щоденним, щоб уникнути пошкоджень, яким особливо схильна до область паху у хворих з нетриманням сечі.

Гігієнічні процедури повинні проводитися регулярно - 2 рази на день, вранці і ввечері. Для проведення гігієнічних процедур може знадобитися спеціальна косметика для догляду, пелюшки, рукавички, рушники, таз з теплою водою.

Інтимна гігієна і своєчасна зміна підгузників допоможе уникнути додаткових проблем. Очищаюча піна і вологі серветки допоможуть усунути неприємні запахи і швидко очистити область догляду.

Догляд за ногами здійснюють за допомогою миючого розчину, не забуваючи стригти нігті. Обов'язково насухо витирати ноги і наносити зволожуючий засіб на шкіру: лосьйон, крем або протектор. Миття голови, миття рук, умивання, і догляд за ротовою порожниною - так само обов'язкові процедури.

Комплексний підхід до здійснення догляду за лежачим хворим є відмінною рисою пансіонату Времена Года.