f

Будинок для престарілих - догляд та турбота

Будинок пристарілих допомагає літнім людям відчути переваги похилого віку. Кожен з нас мріє в старості бути оточений увагою і турботою, теплотою, спілкуванням, підтримкою і домашньою атмосферою. У приватному будинку для літніх людей - це реальність. На відміну від медичних установ, в будинку для літніх людей до кожної людини закріплена доглядальниця, яка оточує людину не тільки якісним доглядом, а й надає моральну підтримку протягом періоду проживання в пансіонаті.

 Залежно від потреб літньої людини, буде складений індивідуальний режим дня, харчування, дозвілля, лікувально-профілактичних заходів. Якщо у людини є хронічні захворювання, то команда фахівців буде здійснювати профілактичні процедури і підбирати відповідний режим дня відповідно до рекомендацій лікаря.

Фахівці будинку персарелих

Фахівці, які обслуговують приватний будинок престарілих - це компетентний персонал, доглядальниці, психолог, реабілітолог, вузькоспеціалізовані фахівці, які надають комплексну допомогу літнім людям. Переваги приватного будинку престарілих не тільки в сучасному обладнанні, просторих затишних апартаментах, але і в професійній підготовці фахівців, які здійснюють догляд за літніми людьми. Для лежачих хворих тут створені всі умови, щоб отримувати допомогу, співробітники проводять лікувальний масаж і профілактику пролежнів, особиста доглядальниця допомагає виконувати щоденні гігієнічні процедури, реабілітолог розробляє індивідуальний план відновлення і реабілітації для поліпшення стану літніх людей.

Догляд в домашніх умовах

У домашніх умовах неможливо проводити досить багато часу, надаючи підтримку і допомогу літньому родичу. Для будинку престарілих догляд за людьми похилого віку - це відповідальність. Довіряючи нам своїх близьких ви можете розраховувати на професійну допомогу фахівців, індивідуальний підхід, лікування у кращих лікарів та реабілітологів, цілодобове спостереження і контроль стану здоров'я, просторі особисті апартаменти з усім необхідним обладнанням для комфортного проживання.

Наша робота - зробити літніх людей щасливими, і подарувати їм гідну старість! За допомогою команди дипломованих фахівців будинки престарілих, ціна проживання в якому найчастіше нижчі, ніж найм доглядальниці - це зробити реально!