f

IMG 8270

Де нададуть правильний догляд за людьми похилого віку? Професійний догляд за людьми похилого віку надають в будинках для престарілих. В силу того, що вікові зміни дають про себе знати - звичайні побутові обов'язки можуть стати серйозною проблемою. Якщо ви бачите, що близькі вам люди відчувають труднощі в побуті, не можуть більше самостійно себе обслуговувати в належній мірі, і це приносить їм дискомфорт у повсякденному житті - зверніться за допомогою до фахівців. Спеціально для тих, хто знаходиться в похилому віці існують пансіонати, де забезпечується цілодобовий професійний догляд. 

У будинку для літніх людей працює мультидисциплінарна команда фахівців з догляду. Індивідуальний підхід в період перебування в пансіонаті дозволяє враховувати індивідуальні особливості та потреби кожної людини. Організація дозвілля і вільний час включає в себе велику різноманітність творчих заходів, розвиваючих ігор, лікувальну фізкультуру, піші прогулянки по доглянутій території пансіонату. Супровід постояльців здійснюється доглядальницею цілодобово, щоб уникнути можливих травм. Наявність спеціальної освіти, навичок і умінь, а так само досвіду роботи з людьми похилого віку, допомагає надавати допомогу на високому рівні, в той же час будинок престарілих, ціна на послуги якого менше, ніж найм доглядальниці, відрізняється комплексним підходом.

Ретельний підбір персоналу гарантує сумлінне ставлення до виконання своїх обов'язків, шанобливе ставлення до бажань і прохань кожного постояльця.

Ми надаємо професійний догляд за людьми похилого віку - забезпечуємо комфортні умови для проживання, увагою і турботою, кваліфікованою допомогою персоналу в будинку для літніх людей в Києві.