f

Персонал пансіонату ☆Пори Року☆Захворювання людей похилого віку істотно впливають на якість їхнього життя. Цукровий діабет змушує людей похилого віку повністю змінювати звичний ритм життя, режим дня і харчування. Для багатьох людей дотримання рекомендацій лікаря в домашніх умовах - важке завдання. Аадже цукровий діабет - це серйозне захворювання, яке вимагає строго дотримуватися дієтичного харчування і контролювати показники інсуліну. Ряд ускладнень, з якими можна зіткнутися при недотриманні рекомендацій фахівців, можуть привести до погіршення стану, аж до ампутації кінцівок.

Догляд за літніми людьми з цукровим діабетом повинен надаватися фахівцями і професійною доглядальницею. Будинок пристарілих в місті Київ допоможе реалізувати гідний рівень догляду за літньою людиною. Персонал будинку престарілих має необхідною інформацією про розвиток захворювання, методи лікування та профілактики ускладнень. Лікар-ендокринолог і дієтолог підбирають індивідуальний план харчування і оптимальних фізичних навантажень для підтримки якості життя літніх людей. Медичний персонал строго дотримується рекомендацій лікаря. Контроль рівня цукру в крові здійснюється медсестрою.

Завдання доглядальниці в тому, щоб надавати допомогу при проведенні гігієнічних процедур при необхідності, а так же контролювати своєчасні прийоми їжі і медикаментозної терапії, дотримання дієтичного харчування постояльцями. Догляд за стопами, щоб уникнути ускладнень при цукровому діабеті, так само надається персоналом.

Цукровий діабет в літньому віці позбавляє людину здатності забезпечити собі гідну якість життя в домашніх умовах. Тільки в будинку для літніх людей персонал володіє достатнім рівнем професіоналізму для надання послуг по догляду. Довіривши нам догляд за вашим близьким ви отримаєте якість, професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання своїх щоденних обов'язків з боку працівників пансіонату.