f

Дім престарілих у Києві

У Києві заклади, які надають послуги з догляду за людьми похилого віку, є будинки престарілих або пансіонати. Тут надають комплексний догляд за престарілими людьми, враховуючи вікові особливості та наявність вікових захворювань. Наприклад, люди, яким потрібна медикаментозна терапія і реабілітація для відновлення після інсультуінфаркту,  перелому шийки стегна - потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Наявність спеціальної освіти, досвіду роботи з людьми похилого віку, спеціальні навичи і освіта сприяють наданню професійної допомоги.

 

Особливості віку можуть виражатися в підвищеній чутливості, емоційних перепадах, депресивному стані. В такому випадку, літній людині необхідна психологічна підтримка. Професійні доглядальниці, які супроводжують літнью людину цілодобово в будинку для престарілих, надають моральну підтримку і допомогу при проведенні гігієнічних процедур, при прийомі їжі і своєчасному прийомі медикаментозної терапії. Супровід при пересуванні по дому (що входить в вартість проживання в домі престарілих) і доглянутій парковій зоні відпочинку надають доглядальниці для безпечного і комфортного проживання і вільного пересування по пансіонату.

Дискомфорт, пов'язаний з віковими змінами, літні люди можуть відчувати у себе вдома, де вони не можуть самостійно доглядати за собою в належній мірі, і відчувають себе ніяково, якщо близькі люди змушені цілодобово наглядати за ними. У домашніх умовах надати літній людині необхідні умови для проживання, повноцінний професійний догляд, якісне лікування і профілактику вікових захворювань неможливо без спеціальної освіти і досвіду - проживання в умовах, які створив будинок престарілих в місті Київ, стане оптимальним варіантом для отримання уваги і турботи, позитивної атмосфери в компанії кваліфікованих фахівців і інших мешканців пансіонату.

Наше завдання - забезпечити комфортну старість нашим постояльцям.