f

Якщо життєві обставини склалися так, що ваші літні родичі потребують кваліфікованого догляду та медичного нагляду, то будинок престарілих в Києві (Святошино) - це відмінне рішення для вас. З віком у людей відбуваються зміни - порушення в роботі організму, психологічні труднощі. Особливо часто це виражено у літніх людей, які перенесли оперативне втручання, у лежачих хворих або у тяжкохворих людей. Проживання з важкохворими або лежачими хворими вдома є стресом як для літньої людини, яка відчуває себе дискомфортно, так і для тих, хто доглядає за ним.

 

Дsм престарілих Київ | Святошино

Кращі умови проживання, повноцінне дієтичне харчування, цілодобове спостереження, проведення гігієнічних процедур і контроль стану здоров'я вам надасть в повній мірі персонал будинку престарілих Пори Року. Ступінь професіоналізму кожного спеціаліста будинку престарілих, від молодшого медичного персоналу до практикуючих реабілітологів, дозволяє огорнути людину належним рівнем уваги і турботи, створити зручні та безпечні умови для проживання і пересування літніх людей, забезпечити цілодобовий контроль стану здоров'я, надати допомогу при проведенні гігієнічних процедур, забезпечити повноцынний догляд за лежачими хворими. Наприклад, якщо людина тяжко хвора або перенесла оперативне втручання, то в домашніх умовах неможливо надати йому необхідну медичну допомогу. Тільки кваліфіковані фахівці будинку престарілих здатні надати своєчасну допомогу і належний догляд за такими людьми.

Персонал пансіонату

Будинок пристарілих (Святошинський район) так само надає спеціалізоване обладнання для людей з обмеженими можливостями, щоб зробити їх проживання максимально комфортним. Таке обладнання призначене для вільного пересування по будинку, де дверні отвори і коридори завбачливо спроектовані таким чином, щоб люди похилого віку на інвалідних візках могли вільно пересуватися.

Потреба в спілкуванні у людей похилого віку підвищена, і часто вони потребують не тільки слухача, але і психологічну підтримку, яку надає персонал будинку пристарілих. Лікарі проводять необхідні медичні та профілактичні заходи для підтримки стану здоров'я і якнайшвидшого відновлення функцій організму при перенесених оперативних втручаннях.

Будинок престарілих на Святошино

Затишок і комфорт, домашня обстановка і атмосфера добра і теплоти відчувається від кожного фахівця будинку престарілих. Вони не тільки виконують свою роботу професійно і якісно, ​​а й ставляться до кожного постояльця з належною повагою, розумінням, приділяючи максимум уваги задоволенню потреб і бажань кожної людини, з огляду на індивідуальні особливості. А організація дозвілля не обмежує літніх людей у ​​виборі хобі або заняття за інтересами, прогулянки на свіжому повітрі та спілкування з іншими постояльцями дозволяє відчувати себе затишно і комфортно. Дім престарілих Київ Святошино - цілодобовий догляд за літніми людьми