f

Перший на території Київської області геріатричний пансіонат, який приймає всіх пацієнтів, незалежно від їх стану і віку. Це перший приватний геріатричний пансіонат в Києві, який має високу якість обслуговування, надає послуги як по догляду за людьми похилого віку, так і послуги з відновлення і реабілітації після інсульту. Також будинок престарілих піклується про дозвілля людей похилого віку - ми приділяємо максимальну увагу кожному клієнту.

Сьогодні на території України кількість закладів, які готові прийняти людей похилого віку, дуже велика. При цьому більшість з них не здатні забезпечити належний рівень догляду.

Наш будинок престарілих готовий прийняти в своїх стінах не тільки літніх людей, а й людей з обмеженими можливостями, пацієнтів, які не можуть обслуговувати себе самостійно. Ми приймемо будь-якого, кому потрібна турбота і увага, всіх, хто не може обійтися без сторонньої допомоги.

Стаціонар в лікарні надає послуги для тяжкохворих пацієнтів. Термін госпіталізації зазвичай не перевищує 2-3 тижні, після чого хворого відправляють додому. Наш геріатричний пансіонат поєднує відразу кілька послуг, серед яких не тільки догляд за літньою людиною, але і послуги по патронажу. Досвідчений персонал завжди стежить за станом здоров'я пацієнта, він знаходиться під чуйним контролем професіоналів.

Для постояльців нашого геріатричного пансіонату пропонуються різноманатні розваги. Серед дозвілля все можуть знайти заняття до своєї душі - лото, шахи, шашки, малювання, рукоділля, візити музикантів. Також ми організовуємо спільні перегляди телевізійних передач і художніх фільмів. В результаті постояльці можуть обговорити переглянуте на прогулянці зі своїми однолітками. Приємні бесіди таких же постояльців і уважний персонал - ось дві основні переваги нашого будинку престарілих.

Всі кімнати геріатричного пансіонату обладнані спеціальними ліжками, на яких розташовані матраци, що захищають від пролежнів. Так само присутні інвалідні крісла, поручні, кнопки виклику персоналу та інше обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Звертаючись за допомогою в наш геріатричний пансіонат, Ви гарантовано отримаєте увагу і турботу за близькою людиною.