f g

Дом престарелых ценаОпіка, котру потребують люди похилого віку, необхідна їм цілодобово. Не завжди режим дня, графік роботи, наявність вільного часу, дозволяють нам надати літній людині гідні умови проживання, належний догляд, достатню кількість уваги і спілкування. Тому існують спеціалізовані установи для надання комплексу послуг, психологічної підтримки та належного догляду за літніми людьми.

Перший на території Київської області геріатричний пансіонат, який приймає всіх пацієнтів, незалежно від їх стану і віку. Це перший приватний геріатричний пансіонат в Києві, який має високу якість обслуговування, надає послуги як по догляду за людьми похилого віку, так і послуги з відновлення і реабілітації після інсульту. Також будинок престарілих піклується про дозвілля людей похилого віку - ми приділяємо максимальну увагу кожному клієнту.

Догляд за літніми людьми більш складний і вимагає більших витрат часу, ніж може здатись з першого погляду. Тут необхідно враховувати різні психологічні чинники. Саме поняття "правильний догляд за літньою людиною" включає в себе не тільки виконання фізичного догляду, але і відновлення як фізичних, так і психологічних функцій, розвиток і підтримка на необхідному рівні соціальних зв'язків літньої людини зі своєю сім'єю і суспільством.

Коли літнім людям потрібна особлива турбота, ми приходимо на допомогу. Не дивно, що в таких пансіонатах як наш, багато хто з відвідувачів бачиться зі своїми престарілими рідними частіше, залишаючись в хорошому настрої. Адже відтепер час, проведений разом, не зайнятий побутовими клопотами і немає приводу для життєвих конфліктів. Ми робимо все, щоб ви залишалися однією сім'єю.