f

Людина, яка перенесла інсульт, часто потребує спеціалізованого догляду. Порушення кровообігу в мозку може привести до тяжких наслідків: повна або часткова утрата руху й мови, психологічні проблеми. Саме тому важливо організувати правильний догляд і не дати розвинутися ускладненням. Лікарі рекомендують таким хворим пройти реабілітацію в спеціалізованих центрах, але, знаючи певні правила, можна організувати гідний догляд вдома.

Детальніше:Особливості догляду за хворими після інсульту

Кваліфікована доглядальниця візьме на себе побутові турботи: приготування їжі, прибирання, прання і поповнення запасів. Вона організовує цікаве дозвілля, виведе підопічного на прогулянку і завжди обговорить з ним улюблений серіал або передачу. Природно, забезпечить весь необхідний медичний догляд: контроль за прийомом медикаментів, масаж, фізкультуру та інші процедури.

Детальніше:Агенство по догляду за людьми похилого віку

image005Наш пансіонат стане затишною домівкою для вашої близької людини, в якому йому буде організовано цілодобове спостереження та цікаве дозвілля. Сестри і доглядальниці, з великим досвідом роботи саме з лежачими пацієнтами, професійно виконають всі призначення лікаря, проведуть відновлювальні процедури, нагодують і помиють хворого, візьмуть на себе всі побутові турботи. Проконтролюють прийом ліків, вивезуть на прогулянку, і завжди втішать в скрутну хвилину.

Детальніше:Особливості догляду за лежачими хворими

Лежачі хворі, безумовно, потребують грамотного догляду. Його забезпечить наш кваліфікований персонал, який пройшов спеціальну підготовку. З хворими, прикутими до ліжка, внаслідок:

Детальніше:Програми по відновленню після хвороби

Що зазвичай входить в обов'язки доглядальниці

Коло обов'язків визначається станом підопічного і призначеннями лікаря. Але, в будь-якому випадку, доглядальниця:

Детальніше:Що входить в обов'язки доглядальниці

Часто літні люди не потребують постійного кваліфікованого спостереженні, але вимагають періодичної допомоги і турботи. Вони цілком можуть проживати окремо від дітей і онуків, але відчувати потребу в допомозі з:

Детальніше:Послуги професійної доглядальниці без постійного проживання

Деякі лежачі пацієнти не можуть самостійно харчуватися, і годування стає не менш важливим аспектом догляду за лежачим хворим.

Детальніше:Харчування на кормління лежачого хворого

Найчастіше догляд за хворими, які прикуті до ліжка, лягає на плечі родичів. Їм доводиться кардинально міняти своє життя, але ж необхідно також відвідувати роботу, займатися дітьми. Існує кілька важливих аспектів, які потрібно враховувати при організації догляду за лежачим хворим. Необхідно пам'ятати, що людина опинилася в такій ситуації не з власної волі, і всіляко підтримувати близького, родича.

Детальніше:Догляд за лежачим хворим в умовах дому

3 1522337450 71449Якщо ви турбуєтеся про свій організм, то добре знаєте, наскільки важлива його чистота. І під нею маються на увазі не тільки чисті зовнішні покриви тіла, але і системи органів. Шлаки і токсини, які роками накопичуються в нас, пряма причина ряду вкрай небажаних наслідків:

  1. зайвої ваги;
  2. поганого стану шкіри;
  3. незадовільного самопочуття і тяжкості;
  4. розвитку небезпечних захворювань.

Підтримка чистоти організму - щоденна праця, увага до свого раціону і фізичних навантажень. Але що ж робити, якщо очищення тіла, в першу чергу кровоносної системи і шлунково-кишкового тракту, дуже потрібно прискорити в рази? Допомогти в цьому покликані по-справжньому доступні рецепти напоїв для детоксикації.

Детальніше:Прості рецепти для очищення організму