f

Інсульт - важке захворювання, після якого пацієнт потребує тривалого відновлення. Важливу роль в прискоренні процесу одужання відіграє харчування хворого.

Детальніше:Раціон хворого після інсульту

Приватний будинок для людей похилого віку пропонує послуги з відновлювального догляду за хворими та людьми похилого віку. Ми розробили комплекс заходів, які допоможуть відновитися людям, які перенесли травму, хворобу, ісульт, операцію, здобути навички самообслуговування, максимально можливі в кожній конкретній ситуації. А родичам - зняти з себе навантаження по догляду за лежачим хворим.

Детальніше:Відновлювальний догляд, як альтернатива старості в нерухомості

Для тих, хто одужує після операції або будь-яких інших проблем зі здоров'ям, пансіонати для людей похилого віку пропонують унікальний варіант, який допоможе одужати і відновити сили. Будинки престарілих спеціалізуються на догляді за людьми похилого віку та їх відновленні, а зручності і особливості кращих будинків для престарілих в Київській області дозволяють вам відновлюватися краще і швидше, ніж у власному будинку, під наглядом сім'ї.

Детальніше:Догляд за видужуючими літніми людьми в Київській області

Сама думка про будинок для людей похилого віку може викликати в уяві образи людей, що проживають в смороді та ізоляції, але багато приватних будинків престарілих добре організовані; жителі заводять друзів, беруть участь у заходах, займаються спортом, їдять пристойну їжу і до них добре ставляться. Приватні будинки престарілих неоціненні, якщо ваші батьки потребують більшого догляду, терапії або нагляду, ніж це можливо організувати вдома; коли члени сім'ї не можуть впоратися з фізичними та емоційними потребами немічної людини; і коли проживання в будь-якому іншому місці не є варіантом через серйозність інвалідності або поведінки ваших батьків.

Детальніше:Рішення: коли настав час?

Ви сподівалися, що цього ніколи не станеться. Може бути, ви навіть пообіцяли собі або своїм батькам, що цього ніколи не станеться. Але в якийсь момент - часто після величезних зусиль, спрямованих на те, щоб уникнути цього, і болісних днів журби і провини - стає ясно, що вам потрібно перевести батьків до будинку престарілих.

Детальніше:Дім для престарілих - вимушена міра?

Комфортний і затишний пансіонат для людей похилого віку та постояльців з обмеженими можливостями забезпечить вашим родичам увагу, турботу і професійний догляд. У нас є все для щасливої ​​старості:

  • • комфортні умови проживання;
  • • привітний і досвідчений персонал;
  • • повноцінне збалансоване 5-разове харчування;
  • • цілодобовий догляд за постояльцями і турбота про їх здоров'я;
  • • різноманітне дозвілля.

Детальніше:Комфортний пансіонат Київ

Мозковий інсульт в 75-85% випадків призводить до інвалідизації. Згідно з даними МОЗ України, у 25% людей, які перенесли інсульт, розвивається деменція, 12-20% пацієнтів зберігають здатність тільки до легкої праці і лише 8% повністю відновлюються. Ці показники - найгірші в Європі. Обумовлені вони тим, що в державних лікувальних установах мало уваги приділяється постінсультній реабілітації, в той час як вона є основою ефективного відновлення пацієнта після хвороби.

Детальніше:Відновлення після інсульту

Людина, яка перенесла інсульт, часто потребує спеціалізованого догляду. Порушення кровообігу в мозку може привести до тяжких наслідків: повна або часткова утрата руху й мови, психологічні проблеми. Саме тому важливо організувати правильний догляд і не дати розвинутися ускладненням. Лікарі рекомендують таким хворим пройти реабілітацію в спеціалізованих центрах, але, знаючи певні правила, можна організувати гідний догляд вдома.

Детальніше:Особливості догляду за хворими після інсульту

Кваліфікована доглядальниця візьме на себе побутові турботи: приготування їжі, прибирання, прання і поповнення запасів. Вона організовує цікаве дозвілля, виведе підопічного на прогулянку і завжди обговорить з ним улюблений серіал або передачу. Природно, забезпечить весь необхідний медичний догляд: контроль за прийомом медикаментів, масаж, фізкультуру та інші процедури.

Детальніше:Агенство по догляду за людьми похилого віку