f

3 1522337450 71449Якщо ви турбуєтеся про свій організм, то добре знаєте, наскільки важлива його чистота. І під нею маються на увазі не тільки чисті зовнішні покриви тіла, але і системи органів. Шлаки і токсини, які роками накопичуються в нас, пряма причина ряду вкрай небажаних наслідків:

  1. зайвої ваги;
  2. поганого стану шкіри;
  3. незадовільного самопочуття і тяжкості;
  4. розвитку небезпечних захворювань.

Підтримка чистоти організму - щоденна праця, увага до свого раціону і фізичних навантажень. Але що ж робити, якщо очищення тіла, в першу чергу кровоносної системи і шлунково-кишкового тракту, дуже потрібно прискорити в рази? Допомогти в цьому покликані по-справжньому доступні рецепти напоїв для детоксикації.

Людина старіє з перших хвилин життя і живе, щоб одного разу покинути цей світ. За цей час у кожної людини були в житті моменти, коли її не покидало відчуття, що щось не так, коли вона відчувала себе покинутим, позбавленим підтримки. Це може проявлятися по-різному: страх невдачі, життєві проблеми на організмі можуть позначитися розладом травлення, стресом, і навіть депресією. Особливо це може позначитися на здоров'ї і психіці людини похилого віку - депресія, конфлікти і проблеми зі здоров'ям можуть завдати їм психологічні рани. Вони можуть бути менш помітні, ніж руйнування будівлі, але часто оговтатися від емоційного впливу важче, ніж подолати матеріальні втрати.

image004

Багато сил, енергії, терпіння знадобиться тим, хто буде доглядати за прикутою до ліжка людиною. Нерідко у родичів спостерігаються труднощі, особливо на ранніх етапах організації догляду за лежачим пацієнтом. Ніхто не знає, скільки часу проведе людина в ліжку - дні, місяці або роки. Тому необхідно організувати побут, який забезпечить безпеку та зручність. Також сприятлива психологічна обстановка сприяє швидкому одужанню.

Тривалий догляд за пацієнтом: профілактика і лікування пролежнів

Ось деякі рекомендації, дотримання яких вкрай важливо для облаштування комфортного життя лежачого хворого:

Ліжко повинно бути практичним, зручним. Ідеальний варіант - функціональне ліжко. Різні елементи ліжка можна регулювати, забезпечуючи виконання процедур. Крім того, таке ліжко сприяє комфортному здійсненню гігієнічних маніпуляцій. Регулюючи висоту і положення ліжка, можна посадити людину, створити умови для опори і самостійного підйому.

Матрац проти пролежнів. Це невід'ємна частина організації побуту. Дуже часто у лежачих пацієнтів виникають пролежні через малу рухливість. Не варто чекати, поки утвориться величезна рана. Придбання такого матраца мінімізує ризик появи некрозу тканин.

Гігієна шкіри. Є перелік засобів, які в обов'язковому порядку повинні бути вдома. Для очищення шкіри без води і мила використовується спеціальна рідина. Також широко застосовують засоби, які запобігають утворенню попрілостей.

Без пелюшок і підгузників ніяк. Доглядаючи за прикутими до ліжка чоловіками показано застосування мочеприйомників і уропрезервативів. Жінки можуть використовувати качки, підгузники. Рекомендовано своєчасно виконувати заміну підгузника, запобігаючи утворенню попрілостей. З огляду на той факт, що пацієнти потребують «будівельний матеріал» для загоєння ран, харчування з високим вмістом білка допоможе вирішити проблему. Також обов'язкові в раціоні овочі та фрукти.

Організація обстановки в приміщенні. Приберіть все зайве з кімнати. Поруч з ліжком повинна знаходитись функціональна тумбочка. Пацієнт повинен легко до неї діставати, щоб все завжди було під рукою.

Як лікувати пролежні?

Характер лікування залежить від ступеня ураження тканин. Варто зазначити, що цей процес довготривалий. Якщо пролежні все-таки з'явилися, то слід прийняти комплекс заходів. Під область ураження тканин підкладають спеціальну протипролежневу подушку, щоб забезпечити доступ повітря до рани і зменшити тиск на неї. Народні методи лікування залишилися в минулому. Сьогодні активно використовуються протипролежневі пов'язки з лікувальними компонентами. Застосування інноваційних компонентів дозволяє лікувати некротичні ураження в домашніх умовах.

Перед початком лікування - Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем!

doglyad za lezacimНа що варто звернути увагу при догляді за людьми похилого віку? В першу чергу слід враховувати вікові зміни, які можуть проявлятися в емоційних перепадах, провалах в пам'яті, зниженні фізичної активності, а так само в супутніх старості вікових захворюваннях.

Догляд за лежачим хворим в домашніх умовахВажко хворі люди вимагають цілодобової уваги і професійного догляду. Люди, які не з чуток знають, що таке догляд за лежачими хворими в домашніх умовах, погодяться з тим, що це щоденна праця, яка вимагає фізичної підготовки, спеціальних навичок і умінь, а так само врівноваженого психологічного стану. Спостерігаючи за стражданнями лежачих хворих, родичі готові на все, щоб поліпшити їх стан. Не у кожної людини є можливість скористатися послугами професійної доглядальниці або послугами, які надають будини для престарілих, де догляд за лежачими хворими здійснюють професіонали.

Будинок для престарілих - догляд та турбота

Будинок пристарілих допомагає літнім людям відчути переваги похилого віку. Кожен з нас мріє в старості бути оточений увагою і турботою, теплотою, спілкуванням, підтримкою і домашньою атмосферою. У приватному будинку для літніх людей - це реальність. На відміну від медичних установ, в будинку для літніх людей до кожної людини закріплена доглядальниця, яка оточує людину не тільки якісним доглядом, а й надає моральну підтримку протягом періоду проживання в пансіонаті.

IMG 8270

Де нададуть правильний догляд за людьми похилого віку? Професійний догляд за людьми похилого віку надають в будинках для престарілих. В силу того, що вікові зміни дають про себе знати - звичайні побутові обов'язки можуть стати серйозною проблемою. Якщо ви бачите, що близькі вам люди відчувають труднощі в побуті, не можуть більше самостійно себе обслуговувати в належній мірі, і це приносить їм дискомфорт у повсякденному житті - зверніться за допомогою до фахівців. Спеціально для тих, хто знаходиться в похилому віці існують пансіонати, де забезпечується цілодобовий професійний догляд. 

Персонал пансіонату ☆Пори Року☆Захворювання людей похилого віку істотно впливають на якість їхнього життя. Цукровий діабет змушує людей похилого віку повністю змінювати звичний ритм життя, режим дня і харчування. Для багатьох людей дотримання рекомендацій лікаря в домашніх умовах - важке завдання. Аадже цукровий діабет - це серйозне захворювання, яке вимагає строго дотримуватися дієтичного харчування і контролювати показники інсуліну. Ряд ускладнень, з якими можна зіткнутися при недотриманні рекомендацій фахівців, можуть привести до погіршення стану, аж до ампутації кінцівок.

Дім престарілих у Києві

У Києві заклади, які надають послуги з догляду за людьми похилого віку, є будинки престарілих або пансіонати. Тут надають комплексний догляд за престарілими людьми, враховуючи вікові особливості та наявність вікових захворювань. Наприклад, люди, яким потрібна медикаментозна терапія і реабілітація для відновлення після інсультуінфаркту,  перелому шийки стегна - потребують кваліфікованої допомоги фахівців. Наявність спеціальної освіти, досвіду роботи з людьми похилого віку, спеціальні навичи і освіта сприяють наданню професійної допомоги.