f

Сучасний ритм життя, який забирає левову частку нашого часу, в якому ми зайняті дітьми, роботою, навчанням, на превеликий жаль, не дозволяє оточити наших батьків належними турботою та доглядом, бабусь і дідусів, які переступили вік активного способу життя. Більшість з них, не дивлячись на те, що живуть у великій родині, відчувають себе самотніми. І в наш час багато хто стикається з проблемою приміщення свого літнього члена сім'ї в пансіонат для людей похилого віку або будинок для літніх людей. Це рішення може прийти раптово, наприклад після госпіталізації, або з часом, у міру зменшення самостійності літнього члена сім'ї.

Що таке сучасний будинок для людей похилого віку?

Сучасний приватний будинок для літніх людей в Одесі, як і будинок для літніх людей в Києві, має найвищий рівень медичної та побутової допомоги для літніх людей за межами стаціонару лікарні. Будинки для людей похилого віку та пансіонати для літніх людей забезпечують необхідним доглядом: допомога при піднятті з ліжка, допомога в годуванні, купанні, одяганні. У той же час приватні будинки для літніх людей відрізняються від державних тим, що рівень медичної та побутової допомоги в приватному пансіонаті забезпечується набагато вище. Лікар контролює догляд за кожним пацієнтом, а медсестра цілодобово знаходиться на території будинку для людей похилого віку. Кваліфікований догляд доступний 24 години на добу. Читати повністю

Клеймо "будинок для літніх людей " в недалекому минулому мало негативні асоціації. Тепер комфорт, турбота лікарів, спеціальне обладнання приміщень в будинках для літніх людей починають виходити на перший план перед традиційним принципом, що про людей похилого віку повинні піклуватися родичі. Приватний будинок для людей похилого віку є альтернативним житлом для літніх людей, які потребують постійного догляду, де використовується індивідуальний підхід до харчування для кожного постояльця, сам пансіонат для людей похилого має вигляд сучасного, комфортабельного заміського будинку, а дозвілля постояльців складається з цілого комплексу заходів.

Переїзд в будинок для людей похилого віку

Переїзд в будинок для людей похилого віку може бути напруженим, і може принести цілий ряд різних негативних емоцій - зміна постійного місця проживання, особливо для літньої людини, це емоційне переживання. Ви навіть можете відчувати якийсь дискомфорт від цьго, неначе Ви відмовилися від свого члена сім'ї, навіть якщо ви розумієте, що ви не зможете забезпечити належний рівень допомоги. Згодом Ви зрозумієте, що зробили правильне рішення, коли побачите щасливого родича, який радий, що у нього є такі турботливі діти. Літній людині і його близьким потрібен час, щоб адаптуватися до цього переходу і, найголовніше зрозуміти, що ніхто нікого не кинув, а навпаки оточив турботою і увагою.

Затишна атмосфера і якісний догляд в будинку для людей похилого віку фото

Якщо старість для близької Вам людини перетворюється на важке випробування, а Ви не маєте можливості або навичок для забезпечення йому комфортних умов життя, зверніться до фахівців. Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі поверне літній людині радість життя, поправить його здоров'я і відкриє в ньому нові таланти. Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі - це належне медичне обслуговування, доброзичлива атмосфера і максимальний комфорт, де літні люди не будуть відчувати себе самотніми. Ми надаємо якісний медичний догляд всім - від самостійних літніх людей, до найскладніших, нездатних до самостійного обслуговування. Штат досвідчених співробітників - доглядальниці, соціальні працівники, медсестри, психологи і реабілітологи - всі вони пройшли спеціальне навчання і розуміють, що для літніх людей найважливіше - це турбота, теплота і участь. Вони забезпечать належний догляд за літніми людьми і нададуть їм моральну підтримку.

Вибираємо приватний пансіонат для літньої людини в Одесі

Чому ми? Саме у нас комфортні умови проживання, уважний і чуйний персонал, досвідчені доглядальниці з багаторічним досвідом роботи в сфері догляду за літніми людьми. Наш приватний будинок для літніх дюдей в Києві та Одесі забезпечить цілодобову увагу, турботу та повноцінний догляд за людьми похилого віку, який включає в себе відмінне харчування, організацію прогулянок на свіжому повітрі (що є невід'ємною частиною підтримки здорового стану людини), цікаве дозвілля та затишні кімнати, які мало чим відрізняються від домашньої обстановки і мають все найнеобхідніше для повноцінного життя літніх людей. При виборі пансіонату для літньої людини варто врахувати комфорт перебування, наявність кваліфікованого медичного догляду та повноцінної соціальної підтримки. Доброзичливе ставлення і підтримка з боку досвідчених фахівців і по-домашньому затишна обстановка - основні фактори, здатні створити затишок для літніх людей. Наш приватний будинок для літніх людей не медичний стаціонар, а затишний, комфортний будинок, де створена тепла, домашня атмосфера з забезпеченням догляду 24 години на добу. Ми запрошуємо медичних працівників для проведення оглядів і контролю стану постояльців. У кожній кімнаті встановлено телевізор і окрема тумба для зберігання особистих речей. Також наш приватний будинок для літніх людей має в своєму розпорядженні бібліотеку.

Чудовий кухар забезпечить для наших клієнтів 5 разове харчування. Пропонується виключно смачний і різноманітний раціон, підібраний відповідно до призначеної лікарем дієти. Звертайтеся до нас, і ми оточимо Вас добротою, турботою і повагою.